✔ Butch, Bears, Cubs, Chubs, Lads, Daddies, Chasers, Uniform & Leather & Rubber & Fetish Men
✔ Bar & Floor
✔ Relax & Toy Zone
✔ Tap Beer
Hot and Cold Meals
✔ Outdoor Smoking Area
✔ Lockers & Shower
✔ Free WiFi
✔ Special Dress, Jocks, Harness are welcome :)
✔ Doors Open 20:00PM


Music

✔ House / Pop-House / Trance
✔ Deep House / Progressive House
✔ No Terrible Commercial Music

DJs

DJ Peasant
DJ PAW.L
and more...


* Min. consumption policy 300 CZK (no entrance fee)

Klub Kotelna, Služeb 3a, Prague (Metro A - Depo Hostivař)
www.klubkotelna.cz


How to get there

From the main station "Hlavní nádraží"

• by metro C to Muzeum (direction Háje) then change to metro A (direction Depo Hostivař) and to the terminal station Depo Hostivař
• alternative direct connection by tram No. 5 from Hlavní nádraží to Depo Hostivař (intervals might be longer late evening - please check at www.idos.cz)

Then you need to walk approx. 400 meters to Služeb 3a, for navigation please use the address Služeb 4 (it is right in front and it will be more likely recognized by the navigation than nr. 3a).

Other options

• please check at the page contacts of Klub Kotelna


Return Back - Night Connection

Prague Public Transport

Note: Night tram back to the city center goes every 20 minutes whole night (0:30 - 4:30).


BIGGER - Men Only Clubbing

čili klubová párty pro všechny muže, chlapy, medvědy, kluky… s uvolněnou atmosférou bez zbytečných příkras a kudrlinek naplněná klubovou hudbou stylu house, progressive, trance. Proto je zde BIGGER, který zahřeje a rozvibruje :).
Jde o pravidelně se opakující párty pouze pro muže, kde se můžeš vyjádřit po svém. Koncept vznikl na základě zkušeností s párty pro gay muže jinde ve světě, aby pražský noční život posunul dál, novým směrem inspirovaným na akcích v Berlíně, Vídni, Kolíně nad Rýnem, Polsku a Španělsku.

Na akci chceme vytvářet pohodovou atmosféru respektu mezi generacemi a různými lidmi – bez VIP zóny, bez dress kódu, bez povýšeneckých projevů.

Vstup je pouze pro muže, tady můžeš odhodit předsudky nebo cokoliv jiného a užít si přitom i tanec a hudbu mixovanou DJi naživo. Různé oblečky, kůže, jocksy, harnessy a další fetiš doplňky jsou proto velmi vítány!

Během párty v originálních a gay velmi přátelských prostorách Klubu Kotelna najdeš bar s velmi příznivými cenami drinků, a točeným pivem, které si můžeš vzít s sebou do oddělené venkovní kuřácké zóny s posezením.

Vybrat si můžeš z nabídky teplých i studených jídel za příznivé ceny.

V dalším patře mimo bar a parket můžeš využít chill-out zónu a darkroom.

Klub je otevřen dostatečně s předstihem DJ produkce, je proto i čas na pokec a večeři. :)

Zajdi si vychutnat a ochutnat! Big… Bigger…Grrr!

facebook.com/BiggerMenOnlyClubbing


Jak se tam dostat

Z Hlavního nádraží

• metrem C (je přímo v budově nádraží) na Muzeum (směr Háje) a tam přestoupit na metro A (směr Depo Hostivař) a dojet až na konečnou Depo Hostivař
• přímo bez přestupu tramvají číslo 5 ze zastávky Hlavní nádraží do zastávky Depo Hostivař (od nádraží je potřeba jít kousek pěšky, je to bez přestupu, později večer jsou delší intervaly - ideálně ověřit přes www.idos.cz)

Od metra nebo tramvaje potom asi 400 metrů do ulice Služeb 3a, pro navigaci zadej adresu Služeb 4 (je to naproti, bohužel navigace tuto adresu znají spíše, než 3a).

Další spojení

• najdeš na v kontaktech klubu Kotelna