BIGGER - Men Only Clubbing vol. 2

18. 5. 2018
✔ Butch, Bears, Cubs, Chubs, Lads, Daddies, Chasers, Fetish Guys & Friends
✔ Bar & Floor
✔ Live DJs
✔ Tap Beer
✔ Warm Meals (95 ~ 135 Kč)
✔ Relax Zone / Darkroom
✔ Outdoor Smoking Area (with seats & your drink)
✔ Special Dress, Jocks, Harness are welcome :)
✔ P.L.U.R. (peace, love, unity, respect) ♡♡♡
✔ Open 7:00PM, Start 9:00PM
✔ Men Only
✔ Bitchy free

✘ No VIP Area
✘ No Dress Code
✘ No Terrible Czech Music
✘ No Raffle
✘ No Host


Line-up

• Being prepared...


* Min. compulsory consumption 300,- CZK
+18 Event

Klub Kotelna, Služeb 3a, Prague (Metro A - Depo Hostivař)
www.klubkotelna.cz


How to get there

From the main station "Hlavní nádraží"

• by metro C to Muzeum (direction Háje) then change to metro A (direction Depo Hostivař) and to the terminal station Depo Hostivař
• alternative direct connection by tram No. 5 from Hlavní nádraží to Depo Hostivař (intervals might be longer late evening - please check at www.idos.cz)

Then you need to walk approx. 400 meters to Služeb 3a

Other options

• please check at the page contacts of Kotelna Club

BIGGER - Men Only Clubbing

čili klubová párty pro všechny muže, chlapy, medvědy, kluky… s uvolněnou atmosférou bez zbytečných příkras a kudrlinek naplněná klubovou hudbou stylu house, progressive, trance. Proto je zde BIGGER, který zahřeje a rozvibruje :).
Jde o pravidelně se opakující párty pouze pro muže, kde se můžeš vyjádřit po svém. Koncept vznikl na základě zkušeností s párty pro gay muže jinde ve světě, aby pražský noční život posunul dál, novým směrem inspirovaným na akcích v Berlíně, Vídni, Kolíně nad Rýnem, Polsku a Španělsku.

Na akci chceme vytvářet pohodovou atmosféru respektu mezi generacemi a různými lidmi – bez VIP zóny, bez dress kódu, bez povýšeneckých projevů.

Vstup je pouze pro muže, tady můžeš odhodit předsudky nebo cokoliv jiného a užít si přitom i tanec a hudbu mixovanou DJi naživo. Různé oblečky, kůže, jocksy, harnessy a další fetiš doplňky jsou proto velmi vítány!

Během párty v originálních a gay velmi přátelských prostorách Klubu Kotelna najdeš bar s velmi příznivými cenami drinků, dva druhy točeného piva, které si můžeš vzít s sebou do oddělené venkovní kuřácké zóny s posezením. V dalším patře mimo bar a parket můžeš využít chill-out zónu a darkroom.

Klub je otevřen od 19 hod (hmm, čas na pokec a véču) a DJ to odpálí ve 21 hod.

Zajdi si vychutnat a ochutnat! Big… Bigger…Grrr!

facebook.com/BiggerMenOnlyClubbing


Jak se tam dostat

Z Hlavního nádraží

• metrem C (je přímo v budově nádraží) na Muzeum (směr Háje) a tam přestoupit na metro A (směr Depo Hostivař) a dojet až na konečnou Depo Hostivař
• přímo bez přestupu tramvají číslo 5 ze zastávky Hlavní nádraží do zastávky Depo Hostivař (od nádraží je potřeba jít kousek od nádraží pěšky, je to bez přestupu, později večer jsou delší intervaly - ideálně ověřit přes www.idos.cz)

Od metra nebo tramvaje potom asi 400 metrů do ulice Služeb 3a

Další spojení

• najdeš na v kontaktech klubu Kotelna